Magdalena Tarka-Harazińska

pomiędzy światami

KOMUNIKACJA ZE ZWIERZĘCIEM

JAK WYGLĄDA SESJA 

1. Czego mogę się spodziewać?

Najlepiej podejść do rozmowy ze swoim zwierzęciem bez narzuconych oczekiwań. Jest to dialog, więc obie strony mogą się swobodnie wyrażać, opowiadać, negocjować. Rozmowa jest żywa, podążam za tym co się w danym momencie pojawia, za tym na co gotowi są zwierzę i opiekun. 

2. Jak zwierzę się komunikuje?

Odpowiedzi i komunikaty, które otrzymuję od zwierząt mogą przybierać formę wizualizacji, dźwięków, a także słów i odczuć. Długość rozmowy zależy od  tego, co zwierzęta chcą przekazać w odpowiedzi na twoje pytania oraz od całego procesu danego spotkania. 

3. Czego potrzebuję od Ciebie do sesji?

Przed rozmową poproszę Cię o FOTO zwierzęcia, na którym dobrze widać jego oczy oraz sylwetkę, a także temat jaki chcesz poruszyć.

4. Forma kontaktu z opiekunem

Sesje możemy przeprowadzić telefonicznie lub w formie spotkania na żywo. Proszę o kontakt mailowy w sprawie wolnego terminu.

Jeśli będzie to konieczne podpowiem Ci czy Twoje zwierzę potrzebuje konsultacji weterynaryjnej.

5. Proszę o informację, jeśli zwierzę otrzymuje leki zmieniające świadomość, psychotropowe.

6. Aby umówić się na spotkanie Wypełnij formularz zgłoszeniowy i poczekaj na wiadomość ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi przygotowania się do sesji.

Cena: 400 zł

KOMUNIKACJA ZE ZWIERZĘCIEM + KONSULTACJA WETERYNARYJNA

Rozmowa ze zwierzęciem trwająca do 1,5 h lub dłużej w zależności od potrzeby

Tydzień przed spotkaniem proszę wysłać wszystkie niezbędne wyniki, abym mogła się im przyjrzeć. 

Konsultacja weterynaryjna obejmuje zapoznanie się z wynikami badań Twojego zwierzęcia oraz ustalenie w trakcie rozmowy ze zwierzęciem najlepszej dla niego terapii. 

Proszę załącz wyniki je w formacie pdf, opisane chronologicznie, zeskanowane pionowo! Jest to dla mnie BARDZO istotne.

Napisz również krótką notatkę zawierającą informacje na temat zwierzęcia: gatunek, rasa, data urodzenia, płeć/kastracja, waga, jego diety i leków/ suplementów, które obecnie przyjmuje.

Cena: 500 zł

MEDYCYNA ENERGETYCZNA

Jest to terapia energetyczna dobrana indywidualnie dla Twojego zwierzęcia. 

Potrzebuję Waszej wspólnej zgody na takie działanie, ponieważ będę pracować wielopoziomowo.  Przeprowadzam rozmowę ze zwierzęciem, abym mogła zobaczyć jak się czuje i czego potrzebuje. 

Cena: 350 zł

HOLISTYCZNE KONSULTACJE WETERYNARYJNE

Konsultacja ta obejmuje rozmowę z opiekunem na temat stanu zdrowia zwierzęcia oraz analizę wyników badań. Badanie kliniczne, jeśli wybierzesz opcję z przyjazdem do mnie. Poproszę Cię również o listę leków, suplementów jakie przyjmuje zwierzę oraz dokładną informację o tym co je. Następnie ustalamy wspólnie plan działania i leczenia.  Jest to typowa konsultacja weterynaryjna, bez rozmowy telepatycznej ze zwierzęciem. 

Cena: 280 zł

Napisz do mnie